Автомобільний тримач для телефону на дефлектор Baseus Easy Control Clamp Air Outle переклад Black
- Готово до відправки
- Код: 33522
365 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний тримач смартфона (4,7-6,7дюйма) на повітропровід
Baseus Easy Control Clamp Air Outlet Version
Основні властивості:
- виготовлено з пластику (ПК+АБС);
- кріпиться на решітку повітряоводу;
- Плавне кріплення обертається на 360 градусів;
- підходить для смартфонів розміром 4,7-6,7 дюйма;
- вибрана кнопка розблокування пристрою;
- Силиконові накладки на фіксаторах для смартфона.
Дизайн.
- Поєднання прозорого пластику і металевих зажимів виглядає ефектно і сьогодні. Держальник прикрашає салон автомобіля і чудово поєднується з будь - яким інтер’єром.
Конструкція.
- Смартфон міцно тримається з 3 боків. Силиконові накладки на фіксаторах амортизують тряску від різкого гальмування і руху по нерівній дорозі, а також перешкоджають виникненню подряпин на корпусі гаджета.
Використання.
- Механічний зажим підходить для всіх смартфонів розміром 4,7-6,7 дюйма і обладнаний кнопкою розблокування, тому пристрій легко встановити і зняти однією рукою.
- Шарнірне кріплення держака обертається на 360 градусів - положення гаджета регулюється без обмежень. Фіксатори не порушують доступу до роз'єму, для зарядки смартфона під час подорожі.
Безпечне водіння.
- Тримач не блокує огляд і не відволікає водія від дороги, зберігаючи швидкий доступ до смартфону для роботи з навігатором або телефонним навігатором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення | Так |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Кріплення | На дефлектор |
| Тип тримача | Універсальний |
| Конструкція | Розбірна |
| Під розмір пристрою | 6 дюйм |
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Кут обертання | 360 град. |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴












